0

Avengers Infinity War – Avengers Wojna Bez granic – Recenzja

Ostatnio w kinach była premiera nowego filmu którego tematem przewodnim byli supebohaterowie. Najnowsza produkcja która dzieje się w uniwersum Marvela a mowa tutaj o Avengers: Wojna bez granic czyli bardzo dobry film który warto sprawdzić i zobaczyć tą 2,5h produkcje.

W Avengers Infinity War bo tak brzmi angielska nazwa możemy znaleźć sporo superbohaterów, do konca nie jesteśmy pewni którzy superbohaterowie zginą podczas filmu, mówię tutaj o bohaterach pierwszoplanowych. Z góry możemy odrzucić spidermana ponieważ w przyszłości powstanie kolejny film Spider Man Homecoming.
Warto też wspomnieć o samym złym superbohaterze, udało się producentom zrobić prawdziwego antybohatera który nie jest głupi i jego marzeniem nie jest zniszczyć wszystkich ludzi, on ma inne ambicje o których dowiemy się podczas filmu. Bohaterowie chodzą w grupach które czasami się spotykają podczas filmu i wymieniają ludzmi.
W Najnowszej produkcji avengers Infinity War cały czas widzimy zmienione wątki, ale twórcy postarali się to tak zrobić aby to wyglądało płynnie i naturalnie. Widz nie jest przytłoczony nadmiernym zalewem obrazków i z niecierpliwością czeka na to co się stanie w przyszłości, jeżeli jeszcze nie jesteście fanami tej serii po obejrzeniu tej produkcji to z pewnością nigdy nimi nie zostaniecie. Głównie udałem się na ten seans ponieważ jestem wielkim fanem Tonego Starka czyli Iron Mana, niestety nadal soundtrack nie jest w pełni idealny, może kiedyś doczekamy się tej chwili, że muzyka będzie nas oszałamiać podczas filmu!

Avengers Wojna bez granic
Warto też wspomnieć, że scenariusz filmu Avengers Wojna bez granic posiada bardzo dobrze stworzony scenariusz, pod czas rozmów jest wiele śmiesznych wątków, ponadto nie zauważyłem żadnych wątków w których bohater rozmawia tylko po to aby pojawić się na ekranie.
Na podsumowanie powiem, że nie żałuje pójścia do kina na ten seans i wydania 25zł ponieważ jest to naprawdę dobra produkcja której z czystym sumieniem mogę dać 9/10, tak jak wspominałem wyżej soundtrack nie szokuje i jednak mogli nad tym bardzo popracować, aczkolwiek jest dobrze tak jak jest!

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *