0

Klasy w Torment Tides of Numenera

klasy Torment Tides of NumeneraGra która łączy elementy fantasy wraz z science fiction, a mowa tutaj o Torment Tides of Numenera posiada trzy typy klas o których tutaj co nieco opowiem

Pierwszą klasą o której opowiem jest Glewia czyli coś pokroju tanka, a tak dokładniej jest to wojownik który podczas gry skupia się na walce wręcz, jest to dobra klasa dla osób którzy nie są zbyt pokojowi. Dla ludzi którzy chcą unikać problemów nie będzie to dobra postać, podczas rozgrywki wybieramy jaką w jakiej broni chcemy się specjalizować i walczyć.

Kolejną klasą jest Nano czyli uosobienie maga. W Torment Tides of Numenera posiadają szereg niedostępnych w rzeczywistości umiejętności, są to między innymi: manipulowanie rzeczywistością oraz ludzmi. Postać wymaga wiele umiejętności od gracza i podejmowania inteligentnych decyzji.

Ostatnią dostępną klasą jest Szelma czyli klasa która jest połączeniem wszystkiego, są to dobrzy podróżnicy. Jest to dobry wybór dla graczy którzy nie chcą podlegać jednej umiejętności

Dodatkowo warto też wspomnieć o tym, że produkcja studia inXile posiada niskie wymagania sprzętowe więc jeśli nie posiadasz mocnego sprzętu, to również nie będziesz miał problemu aby pograć w tą gre.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *