0

Moralne wybory w Torment Tides of Numenera

Torment Tides of NumeneraStudio inXile postawiło mechanike gry Torment Tides of Numenera na wyborach moralnych, który jest bardzo dobrze rozbudowany. Poprzez nasze wybory wpływamy na wiele ważnych aspektów między innymi takimi są: osoby lub przedmioty które spotykamy podczas rozgrywki w Torment Tides of Numenera. Gra jest stworzona w taki sposób, że poprzez dobre i moralne wybory możemy ukończyć tą niesamowitą gre która łączy elementy science fiction wraz z fantasy bez jakichkolwiek potyczek z naszymi wrogami.

Warto również tutaj wspomnieć o tym, że w Pełnej Wersji Torment Tides of Numenera obowiazuje turowy system walk, w grze kontrolujemy aż sześciu bohaterów, mamy możliwość zwiedzania terenów, wykonywania różnych trudnych misji oraz zdobywania doświadczenia.

Produkcja studia inXile czyli gra pod tytułem Torment Tides of Numenera czasami potrafi wrócić nas do starszych lat i rozgrywek w gry typu Heroes, robi to w ten sposób, że czasami wydarzenia pokazywane są poprzez tekstową narrację. Moim zdaniem jest to świetny sposób aby gracz mógł powrócić wspomnieniami do dawnych czasów wspaniałych gier.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *