1

Początki z Torment Tides Of Numenera PL

Rozgrywka Torment tides of NumeneraEpizod Pierwszy – Pobranie oraz Instalacja

Tak jak każdy nerd swoją przygodę z tą wspaniałą grą która łączy elementy Fantasy wraz z Science fiction nazwaną Torment Tides of Numenera rozpocząłem poprzez pobranie. Następnym ważnym krokiem dzieli mnie krok od rozkoszowania się tą piękną grą była instalacja.
Do instalacji musiałem się odpowiedni przygotować, kawa i ciasteczka przygotowane no to jazda! Tak jak z każdą grą, Pełna Wersja Torment Tides of Numenera w Polskiej Wersji językowej nie komplikowała zbytnio sprawy, parę kliknięć, kilka minut i już byłem gotowy do rozpoczęcia mojej wielkiej przygody z tak wspaniałą grą!

Epizod Drugi – Konfiguracja

Przed odpaleniem postanowiłem odpowiedni przygotować mój średniowieczny sprzęt, z racji tego iż gra wydana przez studio inXile nie posiada wysokich wymagań sprzętowych, a optymalizacja stoi na bardzo wysokim poziomie to nie miałem wielkich problemów z tym, pare kliknięć w panelu Nvidia i już gotowy byłem do odpalenia. Dwa naciśnięcia w Torment Tides of Numenera.exe odczułem to napięcie które było spowodowane długim wyczekiwaniem na tak wspaniałą gre i już byłem gotowy aby rozpocząć swoją przygode

Epizod Trzeci – Rozgrywka

Bardzo byłem ciekawy jak studio inXile przygotowało w tej produkcji zapowiadane od dawna moralne wybory, znacząco po odpaleniu byłem zaskoczony jak bardzo profesjonalnie Torment Tides of Numenera została wykonana, trzeba przyznać, że połączenie grafiki oraz soundtracku znacząco przyczyniło się do stworzenia klimatu, wyszło im to znakomicie. Na początku musiałem stracić kilka minut i zastanowić się nad tym jaka frakcja będzie mi odpowiadać najbardziej, do wyboru miałem trzy Szelma, Nano i Glewia. Wybrałem z tych wszystkich pierwszą frakcje ponieważ najbardziej oddaje mój charakter i na pewno pozwoli mi wycisnąć z gry jak najwięcej rozrywki i zabawy.

Więcej w kolejnej częsci która powinna pojawić się niebawem, aczkolwiek zapraszam do pobrania Torment Tides of Numenera [Multi9-PL]

admin

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *